Informacje o szkole:
Jesteśmy szkołą tańca z wieloletnim doświadczeniem. Naszym głównym celem jest stworzenie miejsca i przestrzeni pełnej pasji dla młodych tancerzy dającej możliwość nieustannego i niczym nieograniczonego rozwoju. Dokładamy wszelkich starań aby nasi podopieczni pracowali pod okiem najlepszych, doświadczonych i pełnych pasji choreografów w kraju i zagranicy. Dążymy do tego aby na każdym etapie rozwoju tanecznego sięgali po doskonałość i dojrzałość w tańcu oraz poszerzali swoje horyzonty dlatego znajdziecie u nas najwyższy poziom tańca.
Dziś nasza szkoła w zakresie tańca nowoczesnego jest szkołą opartą głównie o różne style hip-hop’u, używającą różnych technik: house, dancehall, locking, popping oraz korzystając z elementów odrębnych styli tanecznych takich jak krump, break dance.
Pracujemy z tancerzami poczatkującymi i zaawansowanymi, prowadzimy zajęcia dla DZIECI, MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH, zarówno grupowe jak i indywidualne.
Każdy znajdzie tu miejsce rozwoju, taniec tylko wydaje się trudny, nawet najprostsze zgranie ciał z muzyką potrafi przynieść wiele radości.
JESTEŚMY CZŁONKIEM POLSKIEJ FEDERACJI TAŃCA (PFT) ORAZ INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION (IDO).
Dążymy do takiej organizacji zajęć aby były one dostosowane do wieku i poziomu technicznego tancerzy.
Zajęcia pokazowe: Poniedziałek 28.09.2020 o godz. 13:50
Harmonogram: zajęcia odbywać będą się w poniedziałki oraz środy, dokładny harmonogram ustalimy po zapisach.
Cennik: 100zł – dwa razy w tygodniu; 80zł – raz w tygodniu
Instruktor: Nicole Kościelna