Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

W związku wytycznymi MEiN i GIS związanymi z epidemią Covid-19, tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego obejmować będzie wyłącznie spotkania uczniów z wychowawcami w klasach.

Do szkoły wchodzą tylko uczniowie (wyjątek stanowi klasa pierwsza: każdemu dziecku może towarzyszyć jeden rodzic).

Prosimy o zachowanie dystansu podczas wchodzenia i przebywania w budynku, dezynfekcję rąk oraz o zakrywanie ust i nosa. Obowiązuje strój galowy.

godz. 8.00 msza św. w kościele pw. św. Andrzeja Boboli (autobusy szkolne dowiozą dzieci).

godz. 9.00 rozpoczęcie roku szkolnego

klasa I – uczniowie wraz z wychowawcą wchodzą do szkoły wejściem od strony małej sali gimnastycznej

klasa II – uczniowie wraz z wychowawcą wchodzą do szkoły wejściem nr 2 (z podjazdem)

klasy III-VIII – uczniowie wchodzą do szkoły wejściem głównym i kierują się do swoich sal na spotkanie z wychowawcą

kl. I – sala nr 17 – p. Maria Grzelczak

kl. II – sala nr 15 – p. Agata Jastrzębska

kl. III – sala nr 6 – p. Teresa Syrocka

kl. IV – sala nr 22 – p. Norbert Świerblewski

kl. V – sala nr 10 – p. Justyna Gonciarz

kl. VI – sala nr 2 – p. Monika Noińska-Swiniarska

kl. VII – sala nr 11 – p. Ilona Biegańska

kl. VIII – sala nr 7 – p. Małgorzata Karkowska

Odwóz autobusów szkolnych o godz. 10.00.

Po wejściu do sali będzie można zdjąć środki ochrony osobistej.

DO ZOBACZENIA!