Drodzy Uczniowie!
Szanowni Rodzice!
Nauczyciele i Pracownicy szkoły!

Państwo Dyrektorzy,

życie składa się z powitań i pożegnań, miłych i dobrych chwil , które Państwa i Mnie otaczają. Nie tak dawno witaliśmy się, a dziś już nadszedł czas wakacyjnego odpoczynku i pożegnania 8 – klas. Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy, była nauka i mnóstwo wspaniałych szkolnych momentów, w których mogłam również uczestniczyć. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem, radością i satysfakcją z uzyskanych przez uczniów i nauczycieli sukcesów. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci w przedszkolach i uczniów w szkołach podstawowych do kolejnego etapu edukacyjnego.

Dziękuję Państwu za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie szkoły. Gratuluję Rodzicom wspaniałych dzieci. Życzę Nauczycielom zadowolenia z pracy w przyszłości, abyście mogli rozwijać swoje kompetencje i umiejętności nauczycielskie.

Myślami większość z Nas jest już daleko stąd. W myślach przemierzamy góry, kąpiemy się w morzu, pływamy po jeziorze.

Życzę Nam wszystkim cudownych, zdrowych  i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Violetta Jaśkiewicz

Starszy wizytator