Zapraszamy dzieci uczęszczające do przedszkoli oraz uczniów klas I – VI szkół podstawowych do udziału w jubileuszowym konkursie plastycznym pn. „Bohater potrzebny od zaraz – edycja jubileuszowa”, który jest organizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

W tym roku WFOŚiGW w Toruniu obchodzi Jubileusz 30-lecia, dlatego chcielibyśmy stworzyć bohatera,  który będzie kojarzył się z naszą instytucją. Do zaprojektowania takiej postaci zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z klas od I do VI. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie pracy przez placówkę przedszkolną lub szkolną. Każda klasa czy grupa przedszkolna może nadesłać maksymalnie 5 indywidualnych prac.

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy fantastyczną nagrodę o wartości 1000 złotych, a dla całej klasy, do której uczęszcza laureat konkursu, wyjazd  do ośrodka edukacji ekologicznej w ramach zielonej szkoły. Oprócz nagrody głównej wybranej przez komisję konkursową nagrodzimy też 3 prace wybrane przez internautów.

Termin nadsyłania prac: 20.03 – 20.04.

W następnym etapie wyróżnione prace zostaną zamieszczone w poście na profilu Facebook i odbędzie się głosowanie przez internautów. Autorzy prac, którzy uzyskają największą liczbę polubień otrzymają nagrody.

Zapraszamy do udziału w konkursie !

Regulamin i załączniki: https://www.wfosigw.torun.pl/aktualnosc/aktualnosci/1126-konkurs-plastyczny-bohater-potrzebny-od-zaraz-edycja-jubileuszowa