Loading...
W ramach ogólnopolskiej akcji "Dzień Pustej Klasy" uczniowie klasy V wyszli poza mury szkoły, aby chłonąć wiedzę wszystkimi zmysłami i zamiast patrzeć na tablicę, patrzyli w niebo i pod nogi. Szkolne ławki zamieniły się w zieloną trawę, a cztery ściany sali lekcyjnej – w przestrzeń otaczającej przyrody.